Ссылки


По поручению Президиума Национальной академии наук Украины сотрудниками Отделения религиоведения Института философии имени Г.С.Сковороды НАН Украины была проведена экспертиза вероучения и практики Церкви
Саентологии в Украине

Узнать больше о Саентологии можно на сайте
http://www.scientology.ru/

Факты о Церкви Саентологии, 
религиозные признания
http://www.scientologyfacts.ru/

Сайт Л. Рона Хаббарда
http://www.lronhubbard.ru/home.html

 

DVD Вступ до Саєнтології

Єдине відеоінтерв'ю з Л. РОНОМ ХАББАРДОМ


"Скажіть нам, пане Хаббарде, що таке Саєнтологія? Як би ви описали її?" Ці питання задають мільйони людей, і в цьому рідкісному відеоінтерв’ю Л. Рон Хаббард дає відповіді. Що спонукало його розпочати пошуки того, як допомогти людству, які нелегко здобуті відкриття дали відповіді на загадки розуму й існування і як Л. Рон Хаббард проклав шлях до нових станів буття, сповнених щастя, - тут він сам розповідає про це всьому світу.

Зустріньтеся з людиною, яка в атомне століття заснувала нову релігію, що поширилася по всій планеті й змінила обличчя Землі, - релігію, в якій наука і релігія нарешті об’єдналися... і яку можна було назвати лише Саєнтологією.

У комплект з ПУБ входить брошура «Вступ до Саєнтології», яка містить найбільш повний опис біографії Л. Рона Хаббарда і стислий, але вичерпний огляд самої Саєнтології на початку XXI століття, доповнені глосарієм, у якому даються визначення всім термінам.
Доступно на 50 мовах:
Албанська, англійська, арабська, африканс, бенгальська, болгарська, бразильська португальська, в'єтнамська, голландська, грецька, грузинська, данська, іврит, індонезійська, іспанська (кастильська), іспанська (Латинська Америка), італійська, каталанська, казахська, киргизька, китайська (спрощена), китайська (традиційна), корейська, латиська, литовська, македонська, непальська, німецька, норвезька, польська, португальська, російська, румунська, сербська, словацька, словенська, суахілі, тайська, турецька, угорська, українська, урду, фарсі, філіппінська, фінська, французька, хінді, хорватська, чеська, шведська і японська.

DVD
«ВСТУП ДО САЄНТОЛОГІЇ»
51 хвилина
Detect language » Russian
Detect language » Russian
 
 

Контакты

Церковь 
Саентологии 
г. Киева

тел. 067 403 34 46
тел. 066 813 02 07

kiev@scientology.net


Ответственный за связи с общественностью

Катрин

тел. +38 066 813 02 07


Адрес:
Киев,  ул. Спасская 10Г
(на двери звонок кв. 1-2)
ст. метро "Контрактовая площадь"

Мы работаем с 10 до 20 часов каждый день.


Центр Дианетики и Эффективности личности

тел. 067 507 24 66

kiev@scientology.net

Киев,  ул. ул. Спасская 10Г
(на двери звонок кв. 1-2)
ст. метро "Контрактовая площадь"

Detect language » Russian
Detect language » Russian
Detect language » Russian
Detect language » Russian

Галерея


Detect language » Russian